Ново од ЕДЕМ!

Најздравите обувки за Вашето дете!

Кон продавницата

ДЕЛ ОД НАШИТЕ УСЛУГИ

Еве само неколку причини зошто треба да го изберете нашиот EDEM Wellness како примарна локација за здравствени и фитнес потреби.

МАСАЖИ

Редовната месечна масажа обезбедува терапевтско олеснување за луѓето од сите возрасти и сите сфери на животот, од натпреварувачки спортист до домашен градинар до преоптоварено деловно лице.

Повеќе

ТЕРАПИЈА

Терапиите го зголемуваат чувството на радост и задоволство, го подобруваат функционирањето на работа, ја зголемуваат активноста, ја намалуваат социјалната изолација, помалку посети на лекар за физички симптоми и го зголемуваат квалитетот на животот и целокупното задоволство од животот.

Повеќе

ФИТНЕС

Фитнесот ја подобрува состојбата на срцето и белите дробови, ја зголемува мускулната сила, издржливоста, аеробната кондиција, го подобрува тонусот на мускулите и ја одржува тежината, ги зголемува нивоата на енергија, ја подобрува координацијата, агилноста и флексибилноста.

Повеќе

СПА И ВЕЛНЕС

За да се грижиме за нашето целосно битие, мораме да го разгледаме нашето ментално здравје исто колку и физичкото здравје. Тоа е зошто бањата е одлично место за полнење на вашите батерии.

Повеќе

ТРЕТМАНИ

Ексфолијационите третмани ја полираат кожата, ги промовираат повторното регенерирање на клетките, ги рафинира порите и нуди олеснување на кожата.

Повеќе

СОЛАРИУМ

Солариумите, исто така позната како сончеви кревети или кабини за сончање, се добар начин да се постигне неверојатен тен за кратко време.

Повеќе

ЗОШТО ЕДЕМ?

Интелигентен, искусен и грижлив стручен кадар кој ги користи најновите медицински знаења и технологии за да развие ваши индивидуални планови за лекување и фитнес.

КЛИЕНТСКИ ПРЕПОРАКИ

Што кажуваат нашите клиенти за нас?

Климент Николоски

Целосно професионално, ако сте во Струмица и сакате релаксација и добра масажа посетете го овој центар! Благодарам уште еднаш!

Елена Караџовска

Јас случајно го открив ова место во Струмица минатиот викенд и сум многу задоволна 🙂 Задолжителна посета!

Илија Ѓориев

Одлично место… Имав проблем со моето рамо, со само еден третман болката исчезна… Благодарам Марјан!

Игор Грчев

Местово е одлично!

САКАТЕ ДА ДОЗНАЕТЕ ПОВЕЌЕ?

Edem Wellness нуди разновидни услуги. Кликнете на копчето подолу за да добиете целосни информации и цени.

Едем Контакт

НАШИОТ ТИМ

Нашиот тим работи заедно на иновативен нов начин за да се осигура дека нашите клиенти и пациентите ги добиваат најдобрите третмани и грижа.

Марјан Димитриев

М-р Кинезитерапевт/Кинезиолог

Маја Козарова Димитриева

Едем инструктор

Катерина Алаѓозовска

Физиотерапевт

Емилија Манчева

Физиотерапевт

ПРЕТПЛАТЕТЕ СЕ НА НАШИОТ БИЛТЕН

Бидете во тек со нашите најнови вести за здравјето и вежбите.